Basın yayından siber güvenliğe giden uzun bir yoldayız

1

996’dan bugüne, uzun ve zorlu bir yolda en iyiye ulaşmak için yürüyoruz.

1996 yılında basın yayın ve pazarlama faaliyetleri ile başladığımız faaliyetlerimize, 2001 yılında teknolojiyi de dahil ederek günümüzün dünyasına hazırlıkları başlattık. 2005 yılında Google dünyasına adım atarak teknoloji bilgi ve deneyimimizi, pazarlama ve online iletişim teknolojileri ile geliştirdik ve Türkiye’nin ilk SEO firmalarından birisi haline geldik.

SEO’nun sadece bir teknoloji uygulaması olmadığını, bunun ciddi pazarlama alt yapıları ile desteklenmesi gerektiğini de ilk dile getirenlerden olduk ki, günümüz algoritması, bizi haklı çıkardı. Gerek içerik geliştirme, gerekse diğer SEO uygulamalarında pazarlamanın temel ilkelerini yok saymıyor, bu ilkeleri online teknolojilere en iyi şekilde adapte ediyoruz.

SEO uygulamalarında Ar-ge yaparak, bilinmeyeni, müşterilerimize sunuyor ve alışılmışın dışında farkları ortaya koyuyoruz. Google hiç bir zaman SEO algoritmasını açıklamaz. Bu ilkeler, SEO firması tarafından keşfedilmelidir. Açık kaynaklardaki bilgiler ise bunu yapabilmek için yeterli değildir. Yani diğer kaynaklardan veri toplanarak Arama Motoru Optimizasyonu yapmak verimli sonuçlar sağlamaz. Bu nedenle SEO yaptığını iddia eden geliştiricilerin, kendi Ar-ge birimleri ve bütçeleri olması gerekir. Biz bu alanda ciddi efor sarf ediyor ve SEO ile birlikte pazarlama etkisi sağlayabileceğimiz çözümlerin sunumu için çalışıyoruz.

İçerik Geliştirme alanında ise dünyada çok az örneği görülen bir sürecin mimarı olmakla gurur duyuyoruz. Tüm sektörler için en nitelikli özgün içerik üreticisi olma vasfımızı, dikkatli ve özenli bir şekilde sürdürdüğümüz süreçlerimize borçluyuz. Ürettiğimiz işlerin yalnızca özgün makale veya SEO uyumlu makale sıfatı taşıması bizim için hiç bir anlam ifade etmiyor. Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların, sitenizdeki metinleri dikkatle okuyacağını varsayıp, dil ve anlatım bakımından en güçlü içeriği üretmek için çalışıyoruz. Bu maksatla müşterilerimize farklı metin standartları sunuyoruz. Hızlı ve basit çözümler isteyen müşterilerimizden, basın yayın organlarında yayınlamak için içerik talep eden müşterilerimize kadar bir çok alanda hizmet verebiliyoruz. Ayrıca farklı yabancı dillerde de içerik üretebiliyoruz.

Siber Güvenlik alanında, dünya devleri ile çalışıyor ve maksimum performans için en kaliteli donanımı tercih ediyoruz. Kendi geliştirdiğimiz yazılımların dışında, yine global üreticilerin çözüm ortaklığı ile en yüksek güvenlik seviyesine ulaşıyoruz. Veri güvenliği ve ağ güvenliği çözümlerimiz ile kurumsal boyuttaki ihtiyaçlarınıza kapsamlı çözümleri sunabiliyoruz.

Biz sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaktan öte, size neye ihtiyacınız olduğunu söylüyoruz. İşletme sahipleri pazarlama veya dijital medya uzmanı olmak zorunda değildir. Hele ki, siber güvenlik son derece karmaşık bir bilgi teknolojisi ve iletişim alanıdır. Bu durumda neye ihtiyacınız olduğunu bilmemeniz son derece olağandır. Bu nedenle size en uygun çözümleri sunmanın bizim görevimiz olduğunu varsayıyoruz. Hizmet planlarımızın hangisinde yer alırsanız alın, sizi en doğruya ulaştırmak için çalışıyoruz.

UCUZ İŞ Üretmiyoruz!

Firmamız, kesin olarak ucuz iş ve işçilik gibi kavramları reddeder. Gerek donanım temininde, gerekse hizmetin üretiminde hiç bir “ucuz” detay tercih etmiyoruz. Sektörün en ucuz SEO hizmeti veya en ucuz özgün makale gibi iddialarımız yok. Bilakis biz Google araması yapıp ulaştığınız en pahalı firma olabiliriz. Buna rağmen ciddi bir iş yükünü karşılıyor ve sektörde en yoğun çalışan firmalar arasında yer alıyoruz. Bunun sebebi; bizden alacağınız hizmetin, size fayda sağlıyor olmasıdır. Herhangi bir hizmete 10 birim ödeyip 20 birim fayda elde etmek yerine, bizim hizmetlerimize 20 birim ödeyip, 200 birim kazanmayı düşünebilirsiniz.

Siber Güvenlik fiyatları ise uluslararası standartlarda yer aldığından bu alanda zaten bir fiyat rekabetinden söz etmek kolay değildir. Bu fiyatlar ihtiyaçlara göre batı standartlarında belirlenir.

1996’dan Beri, En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Koyumavi Dijital Medya Servisleri, kökenleriniz teşkil eden Mavi Medya Basın Yayın Hizmetlerinin kuruluşundan bu yana, birçok majör müşteriye büyük çaplı hizmetler vermiş, bunun yanında gerçek kişiler ve Kobiler için de talep edilen en uygun çözümleri üretmiştir. Firmamızın dijital medyaya adım attığı 2005 yılından bu yana, tüm sektörlere hizmet veriyor; Web Tasarımından, sunucu yönetimi ve yönetimli hosting hizmetlerine kadar bir çok alanda dijital medya çözümleri üretiyoruz.

İşletmenizin çapı ve niteliği ne olursa olsun bizden hizmet alabilir, mevcut potansiyelinizi dijital medyanın fırsatlarını verimli biçimde kullanarak müşteri dönüşümü elde edebilirsiniz. Biz sizin için dijital medya, pazarlama ve reklam araçları dahil olmak üzere tüm fonksiyonları çalışır hale getirecek ve eğer tercih ederseniz, sizin için yöneteceğiz.

Kadromuzda; mühendisler, reklam uzmanları, dijital medya tasarımcıları, bilgisayar programcıları, donanım uzmanları ve ciddi sayıda metin yazarı bulunmaktadır. Medya araçlarınızı bize emanet ederek, işinize odaklanabilirsiniz. Biz sizin için çalışıyor olacağız.

Doğru gereçlerle, doğru çözümler üretiyoruz

Konuyu anlamadan ezbere çözüm üretilmesi söz konusu değildir. Tüm sorunları %100 çözeceğiz.

Doğru insanlar, doğru işleri yapıyor

Kadromuzdaki herkes, uzmanı oldukları alanda çalışıyor ve yüksek verimlilik elde ediliyor.

SEO ve Pazarlama
SEO ve Pazarlama
İletişim ve pazarlama alanlarında lisans sahibi personellerimiz SEO eğitimlerinden geçirilerek, bilgisayar ve yazılım mühendisleri eşliğinde SEO uygulamaları gerçekleştiriyor. Dijital pazarlama bütçeniz bizimle en uygun maliyetlerle kazanca dönüşecek
İçerik
İçerik
Yazarlarımız, Google seo kriterlerine uygun biçimde özgün içerik üretir ve editörlerimiz bu metinlerin uygunluğunu onayladıktan sonra makale müşteriye ulaştırılır. Burada yazar seçimi, yine uzmanlık alanına göre editörler tarafından yaplır.
Siber Güvenlik
Siber Güvenlik
Siber güvenlik ve diğer teknoloji geliştirme alanlarında yazılım ve donanım mühendisleri göre alır. Bu kadrolarda, Bilgisayar mühendisleri, yazılım mühendisleri, programcılar ve siber güvenlik uzmanları yer alır. Bizimle güvendesiniz.

GÖREVİMİZ SİZE KAZANDIRMAK,

SÖZ KONUSU MEDYA İSE KAZANACAKSINIZ…

Doğrudan soruna odaklanan hizmet anlayışımız öncelikle sizin taleplerinizi karşılamaya yöneliktir. Kafanızda soru işareti kalmaması için mümkün olan en detaylı çözüm önerilerimizi, en anlaşılır biçimde geliştiriyor ve sunuyoruz. Koyumavi Dijital Medya Servisleri, size kendi sistematiğini adapte etmeye çalışmayacak, sizin sisteminiz neyse ona uyacaktır. Ancak, elbette sisteminiz içerisindeki defektlerin iyileştirilmesi için size yardımcı olacağız.

Basit sorunlara pratik çözümler üreterek maliyetlerinizi minimize ediyoruz. Özellikle web geliştirme alanında sorunlarınıza sağlayacağımız pratik çözümler, bizim maddi gelirlerimizi azaltacak olsa da, sizi doğru kanallara yönlendiriyor olacağız.

Dijital dünyada kaybolup gitmemek için ne yapıyorsunuz? Sizin için tüm dijital medya fonksiyonlarınızı profesyonel biçimde giderebilecek bir partner veya ihtiyacınız olduğunda soruna mükemmel biçimde odaklanan bir çözüm ortağı arıyorsanız, aramıza hoşgeldiniz. Size “mümkün olanın” en iyisini sunuyor olacağız.

Sizlere sorun çıkarmayan nitelikli çözümler önerir, minimum maliyetle maksimum sonuç elde etmenizi sağlarız.

Koyumavi, tüm dijital medya fonksiyonlarınızı yönetir

Web siteniz düzenli olarak izlenmek periyodik olarak güncellenmek durumundadır. Bunun yanında sosyal medya hesaplarınız ve sunucularınız veya hosting alt yapınız da yönetilmeye muhtaçtır. Bu işlemler için bir IT uzmanı istihdam etmek yerine, son derece makul maliyetlerle bizden hizmet alabilirsiniz.

Koyumavi Sizi Üst Sıralara Taşır

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetlerimizi yönetim hizmetlerimizin içerisinde belli seviyelerde zaten alıyorsunuz. Ama dilerseniz sadece bu hizmeti alabilir veya yönetim dahilindeki paketinize ek olarak şok SEO uygulamaları talep edebilirsiniz.

Koyumavi İçerik Desteği Verir

Web siteniz için özgün makale arıyorsanız, içerik yönetimi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Çince ve Japonca içerik hizmetleri veriyoruz. Web sitesi için makale arayışınıza artık son verebilirsiniz. Profesyonel partneriniz, 1996’dan beri hizmetinizde…

Kaliteli İçerik

Her sektör için özenle geliştirilmiş içerik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kolay anlaşılır SEO uyumlu özgün içerik desteği

Estetik

Tüm çalışmalarımız sanatsal estetik değerlerine sahiptir. Ne iş yaparsanız yapın en kaliteli görünüme sahip olacaksınız.

Medya Uzmanlığı

Çağın tüm gerekliliklerine uygun dijital servisleri özenle üretiyor ve yayın organlarınızı modern bir çizgide tutuyoruz.

Sürekli Yükseliş

Arama motorlarında sürekli olarak yükselmenizi ve alan adı kıymetinizin artmasını, güvenilir yöntemlerle kalıcı biçimde sağlıyoruz.

Hızlı Destek

Size destek ihtiyacı duymayacağınız hizmetler sunuyor. Yine de bir sorunuz olursa uzman ekiplerce çok hızlı biçimde cevpalanabiliyor.

Ayarlanabilir

Servislerimiz ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilmek üzere her an ayarlanabilir, standartları değiştirilebilir, yükseltilip, düşürülebilir.

Her şey 5 adımda su gibi akacak…

Tanışırız

İsteklerinizi iyice anlar ve size ne yapabileceğimizi tüm detaylarıyla anlatırız. Büyük ihtimalle anlaşırız.

Planlarız

Anlaştığımız kapsamda işinizi planlar ve planın detaylarını size bildiririz. Sürece onay vermeniz durumunda başlarız.

Hazırlarız

Profesyonel kadrolarımızca, işiniz en kapsamlı ve kaliteli biçimde hazırlanır. Tüm detaylar hassasiyetle hazırlanır.

Test Ederiz

İşin nihai sonuca ulaşmadan önce testini yaparız. Sizin de görüşünüzü alarak son detayları düzenleriz ve teslim adımına geçeriz.

Sunarız

Tam olarak anlaştığımız zamanda işi size teslim ederiz.

Bilgi çağına internet sitesi kurmadan ve onu verimli yönetmeden mi geçeceksiniz Koyu Mavi hizmetinizde, hemen bize ulaşın, siz de çağı yakalayın…

Sadece bize bırakın, biz sitenizle ilgili her şeyi yapacağız.
Koyu Mavi Medya Grubu, Medya anlayışını bu yüzyıla taşıyan vizyonla, web teknolojisi ve marketing esaslı çalışmalar yapmaktadır. Neyi pazarlıyor veya duyuruyor olursanız olun, mecra internetse biz hizmetinizdeyiz. Deneyimli ekibimiz, maksimum hızla her sorununuza çözüm bulacaktır.

Garantili hizmet ve servislerimizden maksimum faydayı sağlamanız için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. Bu işi seviyoruz ve sizi önemsiyoruz. Sizlere sağlanacak faydanın bizim hesabımıza yazılacağını çok iyi biliyoruz.

Karanlık kod dehlizinde boğulmayın. Siz mühendis değilsiniz. Bırakın biz sizin için hepsini halledelim. Web Tasarım, Arama Motoru Optimizasyonu (seo), Sunucu Yönetimi, İçerik Yönetimi ve sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle, üzerinizdeki dijital medya yükünün hepsini bize aktarın.

İşinizi yaparken gülümsüyorsanız, bize katılın.

Uzmanlığınızı keyifle işe dönüştürmek için Koyumavi en uygun seçimdir. Protokollerimiz dahilinde yüzünüz gülerek çalışmanızı istiyor ve farklı çalışma modellerini size sunuyoruz. İş fırsatlarımız ve çalışma koşullarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir, aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

İşinizi yaparken gülümsüyorsanız, bize katılın.

Uzmanlığınızı keyifle işe dönüştürmek için Koyumavi en uygun seçimdir. Protokollerimiz dahilinde yüzünüz gülerek çalışmanızı istiyor ve farklı çalışma modellerini size sunuyoruz. İş fırsatlarımız ve çalışma koşullarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilir, aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

Birlikte Kazanacağız

İşletmenizin kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak, daha güvenli bir sisteme sahip olmanızı sağlayacak ve Dijital Pazarlama çözümlerimizle size en uygun pazarlama maliyetleri kapsamında en yüksek dönüşümü kaydetme fırsatını sunacağız. Sizin kazancınızın bizim kazancımız olduğunu kabul ediyor ve markanızı en geniş kitlelere duyurmak için marjinal çözümler üretiyoruz.