Seo uyumlu makale neden gereklidir?

Nitelikli içerikle; hem Google’da, hem müşterilerinizin gözünde yükselin.

Sitenizde herhangi bir metni yayınlamak istemezsiniz. Niteliksiz ve müşterilerinizi tatmin etmeyen metinler, Google’da üst sıralarda yer alsanız dahi satışa dönüşmeyecektir. Seo uyumlu makale kullanın…

İşinizi gerçekten iyi yaptığınızı ve bu alanda uzman olduğunuzu net bir şekilde gösteren nitelikli içerikler; herhangi bir seo uyumlu özgün içerik veya google seo makale başlıklı hizmetten çok daha fazla fayda elde etmenizi sağlar. Zaten artık Google sadece içeriğin anahtar kelime yoğunluğu, uzunluğu ve özgünlüğüne bakmaz. Şimdi güçlü metinlerin zamanı. Semantik makale ve güçlü Seo içerik sıralamanızı değiştirir.

seo uyumlu

Kaliteli Seo uyumlu Makale ile Sitenizin Gücüne Güç Katın

Pazarlama stratejinize uygun ve hatta onu geliştiren içerikler, satışlarınızın artmasını ve müşteri bağlılığının yükselmesini sağlar. Bu doğrudan SEO etkisidir.

Google, kullanıcıların uzun zaman geçirdikleri sayfaları ön sıralara taşır. Elbette kullanıcıların sayfanızda zaman geçirmesi yayınlayacağınız metnin nitelikleri ile ilgilidir. Kötü dille yazılmış, konu ile ilgili doyurucu bilgi vermeyen sayfalardan hemen çıkış oranı oldukça yüksektir. Hali hazırda en önemli SEO faktörü; siteden hemen çıkma oranıdır.

Daha Çok Paylaşım Alın ve Yükselin

Kullanıcının bilgi alabildiği içerikler, her dijital medya ortamında paylaşılır. Kullanıcıların özgür iradeleri ile sizin sayfanızı paylaşması, ciddi bir pazarlama ve SEO etkisidir.

Sitenize giren kullanıcıların şöyle bir bakıp geçmesini değil, sitenizde uzun süre kalmasını ve hatta bir daha ziyarete gelmesini sağlayabilirseniz bu mükemmeliğe atılan ilk adım olur. Bunun yanında metinlerinizin örneğin; sosyal medya patformlarında paylaşılmaya başlanması, mükemmeliğin sağlandığının kanıtıdır. İşte o zaman sektör önderi oldunuz demektir.

içerik kalitesi
seo uyumlu web sitesi

Sürekli Yükselin

Sadece makineleri değil, potansiyel müşterilerinizi de etkileyecek içerikleri oluşturun. Bu sayede pazarlama stratejinizin büyük kısmını tamamlamış olursunuz.

SEO uyumlu makale yalnızca teknik gereksinimleri karşılanmış bir metin değildir. Bu metinlerin, bahsettiğimiz gibi pazarlama etkilerinin olması ve sitenize giren kullanıcıların ilgisini çekmesi gerekir. Biz bunun için size en nitelikli çözümleri farklı paketlerin içerisinde sunuyoruz. Her ihtiyaca uygun ve en vasat haliyle dahi ortalamaların üzerinde işleri bizden teslim alabilirsiniz.

Seo uyumlu içerik, sitenizin niteliklerini arttırır

SEO uyumlu içerik standartları, okunabilirlik bakımından en üst seviyede standartlar olarak kabul edilir. Google, bu noktada size en iyi metni üretme yönünde telkinde bulunur ki, sistemin bunu istiyor olması dolaylı olarak bunu zorunlu hale getirir. Sizden bir yazar veya gazete editörü standartlarında olmasa da, mümkün olduğunda anlaşılabilir ve başlıktaki konuyu yeterince anlatabilir metinler istenir. Bu da doğal olarak sitenizi, kaliteli bir zemin haline getirir.

Seo Uyumlu Makale – Özgün Makale – İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi, sitenizin metin içeriğinin yönetilmesi işidir. Örneğin bir makale yazılması, yazılmış bir makalenin düzenlenmesi veya seo kurallarına uygun hale getirilmesi içerik yönetimi unsurlarındır. Özgün makale, hali hazırda mevcut web tarama teknolojisinde, arama motorlarının birinci derecede dikkate aldığı unsurdur.

Bildiğiniz gibi, internet siteleri muntazaman güncellenmelidir. Güncellemeden kastımız, kodlarının düzenlenmesi vb. değildir. Güncelleme siteye yeni içerik girişlerinin yapılmasıdır.

Biz sizin için, ileri düzeyde akademik olmadığı sürece, vereceğiniz konu başlıkları çerçevesinde içerik oluşturabiliriz. Uzman ekibimiz konu hakkında araştırma yapar, makaleler okur, neredeyse konuyu öğrenip uygun metinler hazırlar. Metinler özgün olup, asla başka kaynaklardan kopya çekilmesi biçiminde olmaz. Diğer kaynakları konuyu öğrenmek için kullanırız. Yazacağımız metin tamamen size ait olacaktır.

Metinlerimizin telif hakları dahil olmak üzere size teslim ediyoruz. Teslim anında dijital olarak imzalayıp, hakların size ait olduğunu özel olarak belirtiyoruz.

İçerik yönetimi süreçlerimizden bir diğeri ise, bir web sitesinin kuruluşu aşamasında içinin doldurulmasıdır. Sektörünüze uygun makaleler hazırlayıp, sizin de onay vereceğiniz tanıtım metinleri, işinizi anlatan metinler hazırlayıp sunabiliriz.

Makalelerimiz doğru bir Türkçe ile gramer kurallarına uygun biçimde hazırlanmaktadır.

Kimi site sahipleri ile, sosyal medya içeriği ve web sitesi içeriği birlikte çalışmakta, belirlenen periyotta, günlük, haftalık, aylık veya farklı bir zaman aralığında, paket güncellemeler yapabilmekteyiz. Örneğin bize 30 seferlik konu başlığı vermeniz durumunda, belirlenen periyotta bu konu başlıklarına uygun olarak hazırladığımız makaleyi, sitenize veya sosyal medya hesabınıza tam zamanında ekleriz.

İçerik yönetimi neden önemli?

 • Arama motorları seo kurallarına uygun metinleri dikkate alır. İndeksleme bu şekilde yapılır. Uygunluğun ilk parametresi metnin, özgün makale standartlarında olmasıdır.
 • Kopya içerikler arama motorları tarafından dikkate alınmaz.
 • Arama motorları güncellenen sitelere öncelik verir
 • Müşterileriniz veya aboneleriniz sitenizde yenilik olmazsa sitenizi ziyaret etmez.
 • İçi boş bir site anlamsızdır.

Sonuç olarak, elbette tüm bunları kendiniz veya herhangi bir ofis personeliniz de yapabilir. Ancak içerik yönetimi, arama motoru optimizasyonu süreçlerinin bir parçasıdır. Ve metinleriniz özenle, kurallara uygun biçimde yazılmalıdır. Ayrıca ofis personelinizin bir metin yazarı kadar hızlı ve doğru sonuca ulaşmasını beklememekle beraber, onun kendi işiyle ilgilenmesi büyük ihtimalle daha doğru olacaktır.

Esasında içerik yönetimi bir çeşit web sitesi editörlüğüdür. Ancak yazarlığın yanında, web teknolojileri bilgileri de gerektirir. Uzman ekibimiz size en doğru sonucu en hızlı biçimde sunacaktır.

yabancı dillerde seo uyumlu makale

Yabancı Dillerde Seo Uyumlu Makale mi Arıyorsunuz?

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince, Arapça, Flemenkçe, Danca, Fince, İsveççe, Norveççe ve bunlar gibi 40’ın üzerinde yabancı dilde hizmet veriyoruz. Türkçe metinlerimizde olduğu gibi bu metinlerimizde de hiç bir şekilde intihal (kopya) söz konusu olmamakta ve mümkün olan en yüksek nitelikler sağlanmaktadır. Bize metin siparişi verdiğinizde yabancı dilde makale istediğinizi belirtiniz. Dilerseniz aynı başlık için 40 farklı dilde, bambaşka özgün içerikler üretebiliriz.

Bu noktada önemli olan husus, sahip olacağınız yabancı dilde seo uyumlu içerik çeşitlerinin, yegane özelliklerinin sadece yabancı dilde olmamalarıdır. Biz metinlermizin gramer özellikleri ile birlikte, içeriğin okunabilirliği ve kullanıcılara yeterince veri sağlayabilmesi hususlarına da özen gösteriyoruz. Mesleki yeterlilik gerektiren hususlarda dahi, mümkün olan en dolu ve anlamlı metni tüm dillerde üretiyoruz.

“Web Sitesi İçeriği Yazdırmak İstiyorum”

Maalesef, pek çok sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de gereksiz özgüven ciddi bir problemdir. Öncelikle metin hazırlamak amatör bir iş değildir. Kaldı ki, internet sitelerinizin verimli çalışması bir yana, dünyaya açılabilmesi için özgün içerik ve makale girişlerinin yapılması sıradan bir iş değildir.

Google, dünyanın en büyük şirketidir ve şirketin ana faaliyet konusu aramam motoru hizmetleridir. Arama motoru dendiğinde kafamızda çok basit bir resim canlanıyor olsa da, aslında durum oldukça farklı. Çünkü Google, dünyaya bir çok dilde arama motoru hizmeti sunabilmek için, binlerce bilgisayardan oluşan çok ciddi bir ağır ağı kurmuş durumdadır. Elbette bu ağın insan faktörüne bağlı olarak çalıştığı doğru değildir. On Binlerce bilgisayarlık bir yapıyı insan eliyle idare edebilmek mümkün değildir.

Google, gelmiş geçmiş en yetenekli yapay zekaya sahip yerleşik uygulama aracına sahiptir. Son günlerde ismini sıkça duyduğumuz Google Cloud yapısının da yöneticisi olan bu sistem, içeriye girilen algoritmaya bağlı protokoller üzerinden arama motoru sonuçları oluşturur. Bu sonuçlarda kimi siteler baştayken kimileri geride ve hatta birçoğu indeks dışında kalır.

Sizi Anlıyoruz

Bu yazıyı okumaya devam ediyorsanız, bu sorundan muzdaripsiniz demektir. Demek ki, bir kaç deneme yaparak doğru sonuçlara ulaşamadınız. Yukarıda bahsettiğimiz yüksek özgüvenin kurbanı da olmuş olabilirsiniz. Size yazdıklarını iddia ettikleri özgün makale içerikleri kopya mı çıktı? Siteniz artık hiç görüntülenmiyor mu?

Üzgünüz. Ama geri dönüşü olmayan bir yola girmiş olabilirsiniz. Tabii öncelikle bize ulaşıp, sorunun gerçekten ne kadar büyük olduğunu analiz etmemizi isteyebilirsiniz. Sizin için sitenizin durumunu analiz eder, ihtiyacınız olan anahtar kelimelerde yükselme olasılığınızı değerlendirebiliriz. Biz sizin için yalnızca web sitesi içeriği yazımı ve özgün makale hizmetleri vermiyoruz. Dilerseniz Arama Motoru Optimizasyonu ve Web Yönetimi Hizmetlerimizi ziyaret ederek sizin için daha başka neler yapabileceğimizi inceleyebilirsiniz.

Tabii öncelikle özgün makale neden bu kadar gerekli bu konuyu analiz edelim.

Google Arama Sonuçları Nasıl Sıralanır?

Google bir makinedir. Kabul etseniz de etmeseniz de, Google yöneticileri dahil hiç kimse sıralamaya elle müdahalede bulunamaz. Size bu konuda ayrıcalık yapacaklarını iddia eden kişi ve kurumlara itibar etmeyiniz. Bu mümkün değil.

Sistem, siteyi öncelikle kod yapısı bakımından tarar. Zararlı kodlar, hileler, yanıltıcı diğer unsurlar ve hack unsurları var ise site hiç bir şekilde indekse alınmaz ve hatta özel işaretlenir.

Kod yapısında problem bulunmayan site içerik taramasına tabi tutulur. Sistemin hiç kimseye açıklamadığı bazı kurallar ile kelimeleri indekslediği biliniyor. Biz bu kuralları Google‘dan öğrenmiyor, keşfediyoruz. Zaten sistem kuralları açıklasa, bunun bir anlamı da kalmaz. Google’ın maksadı en naturel listelemeyi yapabilmektir. Zira geçmişte sistemi istismar etmek isteyen bir çok kişi ve kuruluş olmuştur.

Örneğin; CNN, dünyanın en büyük yayın gruplarından birisidir ve Amerika’da bir kullanıcı “haber televizyonu” aramasını yaptığında bu siteye ulaşmalıdır. Ancak, hile yapan SEO uzmanları, geçen hafta kurulmuş bir yerel kanalın bu sitenin önüne geçmesini sağlayabilirler. Di, eskiden.

Günümüzde Google hiç bir şekilde hile ve hurdaya izin vermiyor. Sitenizin içerik bakımından işaretlenmemesi ve spam sınıfına alınmaması için, yeterince dolu ve tamamen özgün içerik yüklenmiş olması gerekir. Bu sayede, sitenizin ne kadar değerli ve listelenmeye ne kadar uygun olduğuna sistem karar verebilir. Aksi durumda siteniz indekslenmez veya çok geri sayfalarda görüntülenir.

Tabii listelemenin bazı farklı standartları da vardır. Örneğin, listeleme koşullarının bir diğer kullanıcıların sitenizde ne kadar vakit geçirdiğidir. Eğer kullanıcıyı kendine bağlayacak içerikler oluşturamazsanız, maalesef listelenmeniz yine mümkün olmaz. Açıldığı anda kapatılan sitelerin hiç bir anlamı yoktur. Yani, oluşturulacak içerik, özgün makale, özgün web içeriği, özgün web sitesi yazısı veya ismi her olursa olsun; bunun yanında anlam ifade eden ve kullanıcıyı bağlayan metinler olmalıdır.

Google’ın Seo hakkında site sahiplerine hangi konularda açık bilgiler verdiğini öğrenmek isterseniz, https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=tr adresindeki linki inceleyebilirsiniz.

Koyumavi Hizmetinizde

Biz sizin için Arama Motoru Optimizasyonu, Web Sunucu ve Web sitesi yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi web programlama ve tasarım hizmetlerinin içerisinde veya talebinize göre haricen özgün makale hizmeti veriyoruz. Dilerseniz ilgili linklerimizi takip ederek, dilediğiniz standartlarda metin satın alabilir veya komple hizmetlerimizden bir tanesini tercih ederek, arkanıza yaslanıp sonuçları izleyebilirsiniz.

3 Ülkede 300’ü aşkın iş arkadaşımızla, sizler için en nitelikli çözümleri üretmek üzere aralıksız çalışıyor, mümkün olan en mükemmel hizmetleri sizler için oluşturuyoruz. Bize 24 saat ulaşabilirsiniz. Amerika, Almanya ve Türkiye’de yer alan ofislerimizde 4 dilde destek ekibi mevcuttur size tüm özgün içerik hizmetleri ve diğer hizmetler noktasında online destek verebiliriz.

Özgün Makale Neden Önemlidir?

Google, internet sitelerini sıralamada bazı kriterler kullanır. Arama Motoru Optimizasyonu müşterilerimize sunduğumuz teknik unsurların en önemlisi kuşkusuz Özgün makale yazım işlemleridir. Google, sitenizde yer alan içeriğin özgün olmaması durumunda sizi indekslemez veya çok geri sayfalarda görüntülenmeniz söz konusudur. Elbette bu durumda sitenizin bir fonksiyonu da kalmamaktadır. Yani özgün makale girişi SEO işlemlerinin en önemli boyutudur. Ancak özgünlük artık bir seçenek değil, genel kriter olarak kabul edilir. Bugün bir web sitesinde özgün olmayan metin kullanma özgürlüğünden söz edilemez. Bu hem Google protokollerine aykırı, hem de fikri haklar bakımından suçtur.

Bizim kadromuzda onlarca yazar ve editör, sizlere nitelikli içerikler üretmekte her gün binlerce özgün makale yazılmaktadır. Sektörünüzü bilmiyor olmamız ise hiç sorun değil. Uzmanlara danışabilir, araştırma yapabilir ve emin olun çok hızlı öğrenebiliriz.

Metin Yazma Süreci Nasıl İşliyor?

Bizden web sitesi içeriği talep ettiğinizde, öncelikle talebinizi inceleriz. Bizim şirket politikalarımız ve genel kurallara aykırı bir durum söz konusu değilse, içerik yazımı için editörlerimiz ön çalışma başlatır. Başlıklarınız ve sektörünüz analiz edilerek, hangi yazarın uzmanlık alanı içerisinde olduğuna karar verilir. Yapılan ön inceleme sürecinde elde edilen veri ile istediğiniz içerik miktarının %20’lik sapma ile ne kadar zamanda üretilebileceği size beyan edilir. Onayınızın ardından süreç gerekli muhasebeleştirme yapılarak başlatılır.

Yazım ekibimiz;

 • Editörler
 • SEO Uzmanları
 • Yazarlar

şeklinde kuruludur. Bu ekipteki yazarlar, metin içeriğini hazırlayarak Editörlere iletir. Editörlerin gerekli redaksiyonu yapması ve kurallara uygunluğu onaylamasının ardından, metinler SEO uzmanlarına aktarılır. Burada SEO analizi yapılan metin, eğer kurallara uygun ise size aktarılmak üzere paketlenir. Eğer herhangi bir sorun varsa, yeniden editöre ve/veya yazara iletilerek düzenlenmesi sağlanır.

Şartlar ne olursa olsun, yazımını yaptığımız metinlerin, genel kurallara uygun olduğu kesin olarak teyit edilir. Metin yazma standartları olarak belirttiğimiz Basic, Standart veya Editöryal olması fark etmeksizin tüm standartlarda kalite önceliklidir. Burada Basic metinlerin kalitesiz olduğunu düşünmemek gerekir. Bu metinler de ortalama sektör standartlarında yer alır, ancak yazarların deneyim süreleri Standart içerikleri üreten yazarlar kadar ileri değildir ve tam uzmanlık söz konusu olmayabilir. Yani bu metinler, sizin vereceğiniz bilgiler ışığında, ürün açıklaması, genel sektörel bilgiler ve ileri düzeyde nitelik aramadığınız diğer metinler için uygundur. Yazım süresi biraz daha kısa olup, daha yüksek hacimlerde içerik üretilebilir. Ancak belirttiğimiz gibi, kurumsal metinler için Standart metin grubu daha uygun olacaktır.

Editöryal Metin grubunda ise yazarlar değil, doğrudan editörler yazım yapar. Editörler; alanlarında uzman olmalarının yanı sıra ciddi bir deneyim sahibidir. gerek dil ve anlatım, gerekse içerik kurgusu bakımından Editörler tarafından hazırlanan metinler; basın yayın standartlarında yer alır. Basın bülteni gibi yayınlarınız için de bu metin grubu tavsiye edilir.

Semantik Makale – Seo Uyumlu Makale

Google tarafından belirlenen temel standartlar Seo uyumlu makale standartları olarak tanımlanır. Bu standartların genel hatları ile anlaşılması çok zor değildir. Bildiğiniz gibi özgünlük, alt başlık kullanımı, maddelerle anlatma, dil ve anlatıma özen gösterme, imla hatası yapmama ve metni olabildiğince uzun tutuma gibi hususlar genel prensipler içerisinde yer alıyor. Geçmişte anahtar kelime odaklı çalışmaların etkili olmasına aldanıp, günümüzde metinler sadece anahtarı kullanma ve bu temel standartları uygulama biçiminde algılamamak gerekir. Artık Google; ne yazdığınızı ve nasıl anlattığını çok iyi bir şekilde analiz edip, değerlendirebilmektedir. İşte bu noktada Semantik makale kavramı öne çıkar.

Semantik; kelime anlamı itibariyle eş anlamlı demektir. Burada elbette biz metin içerisinde eş anlamlı kelimeleri kullanacağız anlamı çıkmamalıdır. Semantik makale; metnin içerisinde konu ile ilgili tüm detayların geçtiğinin analiz edilmesini sağlayan bir kavramdır. Örneğin; bir çamaşır makinesini anlatırken, diğer markalardan, deterjanlardan, su kullanım oranından, kaç kilogram çamaşır aldığından bahsediyor olmanız gerekir. Google metninizi analiz ederken bu detayları arayacaktır. Eğer Çamaşır makinesini anlatan bir metinde, sadece “çamaşır makinesi” kelimes geçiyor, bunun dışında cihaz veya çamaşır yıkama konusu detaylandırılmıyor ve bu kelimeler kullanılmıyorsa, Google metni yetersiz sayar.

Bu sebeple içerik üretirken artık yapılması gereken semantik yazım yapmaktır. Herhangi bir ürün, hizmet, sektör veya diğer alan için semantik kavramına özen gösterilmesi hayati öneme sahiptir. Seo Uyumlu olma durumu da bununla doğrudan ilişkilidir.

İçerik Standartları

İhtiyaçlarınıza uygun olarak dört farklı içerik grubu içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Özgün Makale (Seo uyumlu içerik) satışı, direkt olarak havale-EFT veya güvenli alışveriş portalları üzerinden yapılabilmektedir. Dilediğiniz prosedürü tercih edebilirsiniz. (Pazaryeri platformları; %10-20 arasında değişen komisyon oranlarına tabi olabilir.)

ÖNEMLİ

Aşağıdaki alanlarda metin yazımı yapmıyoruz.

 • Finans kuruluşları web siteleri (Yalnızca ilgili finans kuruluşunun yetki belgesine sahip kişiler tarafından imzalanan sipariş formları karşılığında, sözleşme ile hizmet verilebilir.)
 • Türkiye Cumhuriyeti aleyhinde yayın yapan siteler ve diğer metin talepleri
 • Terör iltisakı bulunan siteler ve diğer metin talepleri.
 • Çocuk istismarı vb. içerikleri barındıran siteler
 • Pornografi
 • Uyuşturucu madde satışı
 • Patlayıcılar ve ateşli silahlar
 • Nefret içeren sayfalar
 • Yetişkin ürünleri satışı
 • Kumar
 • Ödev, tez ve benzeri konular

Seo Uyumlu Makale Fiyatları

Seo uyumlu özgün Makale fiyatları Havale-EFT ile doğrudan alım durumunda %10 indirimlidir. Alım miktarına bağlı olarak fiyatlarda herhangi bir değişiklik söz konusu değildir. Teslim süreleri konuya göre makul sürelerde değişiklik gösterebilir. Fiyatlar 100 kelime için birim fiyat olup, dilediğiniz metin uzunluğunu talep edebilirsiniz. Örneğin; 1000 kelimelik 10 adet metin talep etmeniz durumunda fiyat (Fiyatx10)x10 olacaktır.

Basic

TRYSORUNUZ100 Kelime
 • 3000 kelimeye kadar aynı gün teslim
 • 3 Revizyon
 • Gizlilik ve %100 Özgünlük Taahhüdü

Standart

TRYSORUNUZ100 Kelime
 • 3000 kelimeye kadar aynı gün teslim
 • 5 Revizyon
 • Gizlilik ve %100 Özgünlük Taahhüdü

Editöryal

TRYSORUNUZ100 Kelime
 • 5000 Kelimeye Kadar Aynı Gün Teslim
 • Sınırsız Revizyon
 • Gizlilik ve %100 Özgünlük Taahhüdü

Yabancı Diller

USDSORUNUZ100 Kelime
 • 3000 Kelimeye Kadar Aynı Gün Teslim
 • Eng, Fr, Deu, Jap, Ch, Ru
 • Gizlilik ve %100 Özgünlük Taahhüdü

Milyonları Sitenize Çekin. Seo Uyumlu Pazarlama İçerikleri ile Kurumsallığa Ulaşın

Kaliteli metinler ile donatacağınız siteniz, çok uzun olmayan bir vadede arama motorlarında yükselecek ve ziyaretçi trafiğiniz marjinal şekilde yükselecektir. Hemen bize ulaşın, size uygun standartlar içerisinden dilediğinizi seçin.